szczegóły oferty
Trening EEG Biofeeback


Czym jest EEG Biofeedback?

Jest to całkowicie bezpieczna i bezbolesna technika usprawniająca pracę mózgu, polegająca na doborze odpowiedniego programu treningu, prezentowanego w formie wideo-gry, sterowanej wyłącznie poprzez pracę mózgu – bez wykorzystywania dodatkowych urządzeń, np. klawiatury. Podczas ćwiczeń mózg zmuszony jest do większej koncentracji, dzięki czemu poprawia się jego funkcjonowanie.

Jakie są efekty treningów?
Dzięki tej formie ćwiczeń poprawia się koncentracja, szybkość uczenia oraz utrwalanie wiadomości. Zwiększa się również kreatywność oraz odporność na stres, a tym samym umiejętność odprężenia. W efekcie poprawia się samopoczucie, jakość snu, zmniejsza się podatność na wypalenie zawodowe, a lęki i trema zostają zahamowane.

Dla kogo trening?
Trening jest przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swój potencjał umysłowy, poprawić samopoczucie, zwiększyć umiejętność przyswajania informacji oraz rozwinąć kreatywność. Jest on także doskonały w przypadku zaburzeń neurologicznych i psychologicznych, np. bólów głowy, natręctw i stanów lękowych, depresji lub nerwicy, nadpobudliwości psychoruchowej zaburzeń snu i wielu innych dolegliwości.

powrót
Centrum Psychologii Progres 2012-2022 - Oława, ul. Henryka Sienkiewicza 8, pok 20, tel. 698 876 515