szczegóły
Eleonora Zaleska - właściciel


Nazywam się Eleonora Zaleska. Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Psychologia jest moją pasją od kilkunastu lat, dlatego praca jako psycholog była dla mnie naturalnym wyborem. Pracując nie zamykam się na interpretację Twoich działań, lecz często udzielam konkretnych porad i zaleceń do wykonania.

W pełni rozumiem Twoją potrzebę poznania psychologa, zbudowania najpierw płaszczyzny porozumienia i zaufania, zanim rozpoczniemy wspólną pracę nad osiąganiem wyznaczonych celów. Czasem, aby pomóc, wystarczy jedno - dwa spotkania.
Podczas pracy psychologicznej, wykorzystuję wiele technik, aby przełamać bariery hamujące otwartą i szczerą komunikację - to podstawa na dobry początek.

Ponieważ zapewniam bezpieczne i neutralne pole do rozmów, moi klienci otrzymują możliwość określenia swojego problemu i zmierzenia się z nim z dystansu.

Ten dystans od otoczenia, w którym konflikty się rodzą, zdecydowanie ułatwia dostrzeżenie nowych rozwiązań. Spotkania z psychologiem pozwalają klientowi otworzyć się na nowe, często niespodziewane rozwiązania. Umożliwiają poznanie i wyrażenie najgłębszych myśli i uczuć. Ma to zapewnić szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące życie.
Moi klienci zauważają konkretne zmiany w trakcie trwania terapii, także później otrzymuję wiele sygnałów o trwałej poprawie. Każdą osobę traktuję bardzo indywidualnie. Dla mnie jest to podstawa do wypracowania sukcesu, dla Ciebie maksymalne ograniczenie stresu związanego ze spotkaniami z psychologiem. Jest to szczególnie ważne na początku, zanim zrobisz pierwszy ruch, gdy trzeba przełamać wiele oporów.
Zapraszam CiÄ™ do naszego Centrum.

powrót
Centrum Psychologii Progres 2012-2024 - Oława, ul. Henryka Sienkiewicza 8, pok 20, tel. 698 876 515